30 sierpnia 2012

Catrine DeMew

Hejka! Tu Spectra. Pobyt mi się nieco wydłużył, za to było super :) No, ale wracam, już nie długo szkoła! (i 5 klasa). Dziś dużo newsów nie znalazłam, tylko jeden:
Pojawiła się ubieranka Catii DeMew. Koczilla bardzo lubi tą postać, i wiadomo, że jest ona na 100 procent oficjalna. :)
Oto link do ubieranki:


To w moim wykonaniu:

Oryginał:
Na razie jest mało informacji o niej, ale za to są o jej gatunku (kotołakach).
Kotołakami również jest Toralei Stripe i jej przyjaciółki ;)
Info o kotołakach:
Kotołak to fikcyjny gatunek. Wiele osób mylnie uważa, że stworzony jest na wzór wilkołaka. Tak naprawdę to sama nazwa człowieka-wilka została zapożyczona. Jedną z wcześniejszych form Kotołaka była egipska bogini Bastet. Kotołak to także człowiek, który może przemienić się w ogromnego kota. Wtedy staje się niebezpieczną bestią, lecz nie poluje na ludzi tylko na drobniejsze zwierzęta. Groźny staje się gdy ktoś go zaatakuje. Istnieje także jego drugie wyobrażenie, jako hybrydę człowieka i kota. Owłosionego, z długim ogonem i ostrymi pazurami, charakteryzującego się zwinnością zwierzęcia oraz umysłem człowieka (tak jak Catrine).
Lalka Catine została przedstawiona w San Diego Comic-Con International 2012.
(o jezu, ja wam jeszcze nie pokazałam wam tego filmiku!):
                                       
 PS od Koczilli  - Piosenka w tle to SHY'M - Et Alors

5 komentarzy:

 1. co to za muzyczka w tle zakochałam się w tej piosence *.* a nie wiem jak się nazywa ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Catrine jest bardzo piękna i powiem tak chcę ją sobie kupić ale nie mogę ci w USA mają fajnie bo naprzykład jak u nas nie było jeszcze Monster High to u nich już były i oni mają je wszystkie a u nas przeciętni ludzie mają z trzy.Szczerze ja mam siedem i powiem wolę nowy mój wymarzony telefon od dwóch lalek Monster High.Pamiętaj anonimowe lity mają czasem więcej prawdy w sobie niż te od konkretnych nadawców.Twoja wierna fanka B.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta piosenka jest głupia wogle bez sensu wole piosenki jak Scream and Shaut.Twoja wierna fanka B.A i uwielbiam tego bloga jest boski to papatki i miej się na baczności z tym blogiem Pani H. go nie nawidzi. Dobra a teraz o modzie wolisz fioletowy czy seledyn?Bo ja zdecydowanie uwielbiam oba.Jak byłam w Chorwacji w takim jednym hotelu w Tucepi tam te kolory górowały pokój moich rodziców był brązowy z białymi elementami był ochydny!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Te puzzle były strachostycznie proste liczyłam czas zajęło mi to 2 sekundy twoja wierna fanka B.

  OdpowiedzUsuń