5 września 2012

Po moim trupie!

Hejka! Dziś coś z rodzaju "Szybkich notek", bo informacja jest świeża a ja mam kończyć granie na kompie :D No więc jak pewnie wiecie, dzisiaj jest ten dzień: dzień premiery książki "Po moim trupie!"
Znalazłam małą zapowiedź książki, czyli co w niej będzie:

Draculaura

RAD-owcy wyszli z podziemia i Lala może dumnie wyszczerzyć w uśmiechu swoje piękne kły. Jednak mina jej rzednie, gdy do Salem z nie zapowiadaną wizytą wpada jej ojciec. Pan D. uważa, że RAD-owcy powinni mieć swoją własną szkołę, ale jego córka nie zamierza oddać bez walki swej z trudem zdobytej wolności. Draculaura postanawia zgłosić Merston High do konkursu związanego z modą. Szkoła może wygrać sporo pieniędzy i sławę. Ojciec wampirzycy nie jest zachwycony, ale zgadza się pójść na pewien układ. Stawką w rozgrywce jest los wszystkich uczniów w Salem. Lala nie chce ich zawieść.
 
Frankie Stein
 
Frankie aż zaiskrzyła z radości na myśl o reprezentowaniu Merston High w ogólnokrajowej kampanii reklamowej. Najpierw jednak musi wygrać w szkolnych wyborach, oczarować sędziów, a przede wszystkim - pokonać w bitwie o głosy samą Cleo De Nile. Łatwiej powiedzieć, niż zrobić! Egipska księżniczka nie podda się przecież bez walki. Czy Frankie zagra fair, czy ulegnie pokusie, by raz a dobrze utrzeć Cleo nosa? W końcu w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone - a przecież jest o co się bić!
 
Melody Carver:
 
Candace prosi siostrę syrenę o małą przysługę. Melody ulega jej namowom i tak zaczyna się jej podróż na dziką stronę mocy... Wieczór w klubie muzycznym uruchamia lawinę zdarzeń. Marzenie dziewczyny o karierze rockowej wokalistki w końcu ma szansę się spełnić: publiczność pokochała ją od pierwszego wejrzenia! Ciekawe, co czuje do niej Granit Sander, wyjątkowo atrakcyjny pomocnik techniczny zespołu, do którego dołączyła... Melody szaleje z radości, a Jackson z niepokoju, gdyż zupełnie inaczej planował ich wspólne wakacje. Dziewczyna staje przed trudnym wyborem - może spełnić swoje marzenia lub złamać komuś serce.
 
 
 
Podoba Wam się?
Kupicie ją?
Ja chyba tak :)
 
Pozdrawiam,
Spectra.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz