11 września 2012

Nowe ,ciekawe i fajne rzeczy z monster high.

Zanim zacznę wklejać obrazki i pisać, chciałabym abyście nie mieli pretensji  za słaba jakość niektórych zdjęć. Znalazłam je na You Tube  . Trochę czasu mi to zajęło , ale jest . 

Hejka! Tutaj wasza Koczilla . Dzisiaj chciałabym wam przedstawić nowe Fashion Pack , Meble i inne rzeczy  z waszym ulubionym Monster High . 

                                                                  Fashion Pack  

 
 Jak widać na powyższym obrazku  , w skład  wchodzi : niebieski kostium z wzorkiem w białe bąbelki , różowe okulary przeciwsłoneczne ( jest takie przysłowie,, Patrzeć na świat przez różowe okulary``), 
śliczne czarno- niebiesko - różowe butki , torebka wyglądająca trochę jak sieć rybacka  jak widać ma trochę różu , no i oczywiście koktajl w takim jakby różowym kieliszku .Wydaję mi się że jest do Lagoony :)

 
  
 Za to w skład tego Fashion Pack wchodzą : bluzka na długi rękaw mająca sporo białego , ale i trochę niebieskiego i czarnego. Do tego  szaro-fioletowa spódniczka , niebieska kryształowa torebka , chyba szal na szyję koloru czarnego i fioletowe buty z niebieskimi , kryształowymi obcasami i czarnymi sznurówkami. Ten zestaw jest dla Abbey.

                                                                         Meble

A na tym zdjęciu powyżej przepiękna toaletka z krzesłem dla Frankie. Do tego idealnie dopasowana kolorystyka czyli : Niebieski , czarny i różowy .

Na tej fotce jest fajne , zimowe łóżko dla Abbey Bominable . Łóżko jest przeźroczyste , kołderka biała w granatowe wzorki i różowa poduszka.

                                      CAS czyli Create a Monster

Tutaj mamy Cas którym możemy sami wybrać sobie oczy , nos , usta i wzorki na nogi i ręce .

Na tym zdjęciu coś podobnego do wcześniej wymienionych CAS z naklejkami.

Te CAS to chyba już znamy :) Kotołak z czarownicą i wampir z gargulcem.

Tutaj jest Yeti i coś jeszcze ale co to niewiem XD

 No a tutaj mamy Mumię z Meduzą.

                                    
To już niestety wszystko  w tej notce. Miłego dnia i do zobaczenia!

1 komentarz: