30 grudnia 2011

Inne postacie z MonsterHigh♥

Ross Palony.Jego kuzynem jest Holt Hyde/Jackson Jekyll.Tak jak jemu kuzynowi,z całego ciała buchają mu płomienie(można to zobaczyć w odc.,,Sierść będzie fruwać``)Próbuje on poderwać wszystkie dziewczyny w szkole.


Slowe-Moe to chłopak który jest Zombie.Jest to facet dość przyzwoity i z poczuciem humoru ., W odc.,,Pogadanka z rodzicami``Slowe-Moe został zmuszony do przebrania się za ciotkę Lagoony.Slow-Moe jest zombie. Ale najlepszy przyjaciel Slow-Moe nazywa się Don  Zmarły, inny zombie, z którym on  rywalizuję  o Ghoulie..

Manny Taur jest synem z minotaura i jest też łobuzem szkolnym.Manny jest nieustępliwy .Manny Taur nie ma przyjaciół.Manny ma kolczyk w nosie i nosi czerwoną koszulę z labiryntem i szarymi dżinsami..

Romulus jest wilkołakiem alfa, który wcześniej chodził do szkoły  sierpa księżyca,  ale teraz uczy się w  Monster High. Romulus ma brązowe włosy, brązowe oczy, i biało- szare futro.
Romulus i Clawd byli kolegami z dzieciństwa,ale Clawd poszedł do szkoły Monster High a Romulus do Sierpa Księżyca on i Clawd już za bardzo nie  przesiadywali razem. Inny dobry przyjaciel Romulusa to Dougey, który popiera go ilekroć Romulus potrzebuje pomocy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz